Anasayfa > Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

İşbu sözleşme firmamızca belirlenen gizlilik politikası ve yasal düzenlemeler uyarınca hazırlanmıştır.

Sitemizi/uygulamamızı ziyaret ederek üyelik kaydı yaptıran ve/veya satın alma işlemi gerçekleştiren müşteri/alıcılar firmamızca belirlenen ve sunulan hususları ile şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Sitemizin/uygulamamızın üyelik kayıt-satın alma süreçleri amacıyla kullanımı sırasında müşteri/alıcıya ait birtakım kişisel veri içerir bilgiler istenecektir. Kişisel verilerin korunması ve bu kapsamda gizliliğe bağlı kalınması önceliği ile hareket ettiğimizi belirtir, yasal mevzuat gereklerini hassasiyetle uyguladığımız bilgisini paylaşmak isteriz.

Bu nedenle, üyelik kaydı ve alışveriş sürecinde imza altına alınan sözleşmelerde verilen bilgiler kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 Bit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmektedir.